Karlovac 1919 ponovno uspješan na domaćem terenu – pobjeda protiv Trešnjevke rezultatom 4:0

Nakon pobjede protiv NK Ponikve rezultatom 3:0, “Plavo – bijeli” ponovno su upisali pobjedu. Ugostili su Trešnjevku i s visokih 4:0 upisali sva 3 domaća boda te zauzeli 2. mjesto na ljestvici 3. NL Centar s 12 bodova. Pamić je utakmicu započeo sa sljedećim sastavom: 12 Šteko (V), 2 Ribar, 5 Zavalić, 6 Stepinac G., 8 Paracki, 9 Trešnjić (od 68. min. 3 Miščin), 13 Medynskyy, 15 Pausić (C), 17 Matiazh, 20 Pamić (od 23. min. Budimir) i 29 Bunoza (od 83. min. Srpak), a na klupi su još bili 1 Dalipagić (V), 7 Quni, 11 Budimir i 16 Pribanić.

Prva prilika za Karlovac 1919 dogodila se u 7. minuti susreta kad je Matyazh upisao dobar uspješan no bez uspješne realizacije, a zatim i Trešnjić u 11. minuti koji se našao u dobroj prilici. Prvi strijelac bio je Medynskyy koji je za 1:0 svoj pogodak postigao u 19. minuti susreta. U 21. minuti Trešnjić povisuje na 2:0. Pred gostujućim golom, u 41. minuti srušen je Matyazh no sudac utakmice nije se oglasio. Pogodak Bunoze u 43. minuti poništen je zbog zaleđa, a u prvoj minuti sudačke nadoknade Trešnjić ponovno ima priliku, Iako je bio sam pred gostujućim vratima, nije se ponovno upisao u strijelce te Karlovčani na poluvrijeme odlaze rezultatom 2:0. Dominacija domaćina nastavila se i u drugom dijelu, a već u 56. minuti Ribar uspješno realizira kazneni udarac jer je gostujući vratar u svom prostoru srušio Parackog. Ostat će zapamćena i 69. minuta kad se u dobroj prilici našao Budimir no nije bio uspješan. Za konačnih 4:0 točku na “i” stavio je Budimir uz asistenciju Medynskog.

U idućem 6. kolu, Karlovčani odlaze u Petrinju kod NK Mladost, a utakmica je na rasporedu od 16:15 sati.

tekst: Baćurin