KABA

Vojnić ’95 upisao vrijednu pobjedu, a susret Karlovca 1919 u Lukavcu odgođen

Odigrano je 7. kolo u 4. nogometnoj ligi Središte Zagreb u skupini A, a Vojnićani su upisali značajnu pobjedu na domaćem terenu rezultatom 3:1 protiv NK Rudar (DZ). Trener Seferagić započeo je utakmicu sa sljedećim sastavom: 1 Manjerović Christian (V), 2 Kalem Franjo, 4 Stanić Kristijan, 5 Omeragić Elvir, 6 Tutić Igor, 8 Jelić Jozo, 9 Horvatin Petar, 10 Brkić Mirko, 13 Prpić Roko, 17 Keranović Ervin, 18 Valentić Marijo (C), a na klupi za pričuve bili su: 3 Starčević Mateo, 6 Lučić Nino, 11 Martinović Nikola, 14 Bijelić Željko, 15 Jagodić Erik i 16 Josipović Ivan.

Prvi pogodak postigao je Brkić Mirko već u 2. minuti susreta, a kao strijelac ponovno se upisao u 25. minuti. Tako su Vojnićani na poluvrijeme otišli s prednošću od 2 pogotka što su gosti smanjili u 68. minuti pogotkom Tisanića Karla koji je u igru ušao kao pojačanje s klupe u 46. minuti umjesto Cujzeka Dominika. Ipak, domaćin je u 3. minuti sudačke nadoknade stavio točku na “i” i upisao pobjedu rezultatom 3:1, a posljednji pogodak postigao je Kalem Franjo.

U 8. kolu, koje je na rasporedu 8. listopada, Vojnić ’95 putuje k momčadi NK Polet, a utakmica je na rasporedu u 16:00 sati.

Do susreta 8. kola 3. nogometne lige Centar između Lukavca i Karlovca 1919 nije došlo jer je teren natopljen vodom pa se isti odgađa za 12.10.