Gradonačelnik Mandić Badovincu: Poštujem građanski aktivizam ali ne slažem se s neutemeljenim izjavama
“Poštujem građanski aktivizam, ali ne mogu se složiti s nekim izjavama Nikole Badovinca jer nisu argumentirane niti utemeljene u stvarnosti.”, rekao je gradonačelnik Damir Mandić na prozivke Nikole Badovinca...

