Gradonačelnik Mandić reagirao na istup Draženke Polović i Možemo! u Hrvatskom saboru; poručuje da ovakvim akcijama i bez konzultiranja s gradskom upravom samo zbunjuju građane
Gradonačelnik Karlovca Damir Mandić reagirao je na današnji istup Draženke Polović i Kluba stranke Možemo! u Hrvatskom saboru u kojem zahtijevaju hitnu reakciju Vlade RH u vezi sanacije štete na zgradama u staroj...

