Grad Karlovac organizirao prijem za nagrađene odgojno-obrazovne djelatnike
Danas je u Karlovcu održan svečani prijem za nagrađene odgojno-obrazovne djelatnike, koje je Ministarstvo znanosti i obrazovanja nagradilo za školsku godinu 2024./2025. Na prijemu su sudjelovali nagrađeni učitelji, stručni...

