Badnjak pada na nedjelju pa nema posta i nemrsa; preporuka monsinjora Vražića je ipak dočekati blagdan Božića u postu, nemrsu i molitvi
Brojni vjernici ove su godine u nedoumici trebaju li postiti na Badnjak, s obzirom na to da pada na nedjelju, kad nije običaj postiti. O ovoj temi već se...

